AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, Ekonomi Eski Bakan Yardımcısı Mustafa Sever yerel seçim çalışmalarını Çamlıyayla’da sürdürdü.

Sever programına, Çamlıyayla Cumhur İttifakı ile AK Parti İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen seçmen buluşması ile başladı. AK Parti Çamlıyayla İlçe Başkanı Durmuş Karataş, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Genç, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları’nın da katıldığı programda, Sever ve beraberindekiler seçmenler ile teşkilat binasında bir araya geldi.

ESNAF ZİYARET EDİLDİ

Sever, Çamlıyayla Cumhur İttifakıyla  gerçekleştirilen program çerçevesinde AK Parti Çamlıyayla İlçe Başkanı Durmuş Karataş, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Genç, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve seçmenler ile birlikte Çamlıyayla merkez çarşıda esnaf ziyareti yaptı. Esnafların sorun ve taleplerini dinleyen, not alan Sever buradan düzenlenen iftar programına katılmak üzere ayrıldı.

Çamlıyayla Cumhur İttifakı ile  gerçekleştirilen iftar programına ise AK Parti Çamlıyayla İlçe Başkanı Durmuş Karataş, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Genç, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve seçmenler katıldı. Çamlıyayla Sebil Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında, Sever’e ilgi ise yoğun oldu.