Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Özkaya ile İnşaat ve İkmal dairesi Başkan Yardımcısı İrfan Filik, makine ve ikmal yatırım ve cari programlarında yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Bölge Müdürlüğümüze ziyarette bulundu.

Genel Müdür Yardımcımız ve İnşaat ve İkmal Dairesi Başkan Yardımcımızı Bozyazı-Yoğunduvar’da Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Makine ve İkmal Şube Müdürü Mehmet Tosun, Anamur ve Bozyazı Orman işletme Müdürleri ile şefler karşıladı.

Bölge Müdürü Akduman, yatırım programında bulunan “orman bölge müdürlüğü idare binası” yapımı ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. İki gün boyunca Anamur, Bozyazı, Gülnar ve Mut İşletme Müdürlüklerindeki 2021 yılı Makine ve İkmal programlarına ait çalışmaları incelendi.

Orman işletme müdürlüklerinde gündeme gelen konuların çözümlenmesi ile ilgili olarak Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Özkaya talimatlarını aktararak, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini belirtti. Ev sahipliğinden dolayı da Bölge Müdürümüz Kenan Akduman’a teşekkürlerini iletti.