Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Mersin İl Kadın Girişimciler Kurulu organizasyonunda, Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Belediyesi, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Mersin Deniz Ticaret Odası ile MIP’nin katkılarıyla düzenlenen Çamlıbel Sokak Festivali, Zeliha Su hanımefendinin katılımıyla başladı.    

Akdeniz ilçesi Çamlıbel semtinde bu yıl 22 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında ikincisi düzenlenen ‘Çamlıbel Sokak Festivali’nin açılışına MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve Meclis Başkanı Hamit İzol ile TOBB Mersin Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayla Harp ve vatandaşlar katıldı.     

Cumhuriyet Meydanı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan festivalde sokak sanatçıları ile dansçıların gösterileriyle renk kattığı kortej, açılış sonrası bando eşliğinde festival alanına yürüdü. Festivalde, açılan stantlar ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Çamlıbel’in yeniden canlanmasına katkı sağlayacak olan festivalde, Zeliha Su Hanımefendi festival alanında kurulan stantları da ziyaret ederek sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı. Eğlence, sanat ve alışverişe aynı anda ev sahipliği yapan festival renkli görüntülere sahne oldu.